Novosti

EZULTATI IZBORA NAJUSPJEŠNIJIH SPORTAŠICA, SPORTAŠA I SPORTSKIH EKIPA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE ZA 2014. GODINU

KATEGORIJA – SPORTAŠICA S INVALIDITETOM
Najuspješnija sportašica s invaliditetom u 2014. godini je IVKA MIHALIĆ (Športska udruga tjelesnih invalida „ĐURĐEVAC“)
KATEGORIJA – SPORTAŠ S INVALIDITETOM
Najuspješniji sportaš s invaliditetom u 2014. godini je VLADIMIR GROŠANIĆ (Kuglački klub osoba s invaliditetom „ĐURĐEVAC“)
KATEGORIJA – ŽENSKA SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM
Najuspješnija sportska ekipa osoba s invaliditetom u 2014. godini je Športska udruga tjelesnih invalida „ĐURĐEVAC“ Viseća kuglana
KATEGORIJA – MUŠKA SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM
Najuspješnija sportska ekipa osoba s invaliditetom u 2014. godini je Kuglački klub osoba s invaliditetom „ĐURĐEVAC“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA
Najuspješnija perspektivna sportašica u 2014. godini je IVANA BABIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA“)
Ostale nominirane abecednim redom VALENTINA BELUŠIĆ (Hrvački klub ,, PODRAVKA“)
LORENA LONČARIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA“)
MATEA RADOŠEVIĆ (Boks klub „David“)
PAULA RAKIJAŠIĆ (Atletski klub ,, KRIŽEVCI“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNI SPORTAŠ
Najuspješniji perspektivni sportaš u 2014. godini je ANTONIO TKALČIĆ (Boks klub „DAVID“)
Ostali nominirani abecednim redom: E MANUEL EVAČIĆ (Atletski klub „KRIŽEVCI“)
ALEN FODOR (Hrvački klub ,, PODRAVKA“)
BRUNO KATAVIĆ (Karate klub „KTC KRIŽEVCI“)
TOMISLAV ŠAŠKO (Karate klub „KOPRIVNICA“)
KATEGORIJA – SPORTAŠICA
Najuspješnija sportašica u 2014. godini je KLARA KATAVIĆ (Karate klub „KTC KRIŽEVCI“)
KATEGORIJA – SPORTAŠ
Najuspješniji sportaš u 2014. godini je DANIJEL MIKLEČIĆ (Fitness klub „BODY FIT“)
Ostali nominirani abecednim redom: LUKA ĐURĐ (Ronilački klub ,,ŠODERICA“)
RUDOLF KRALJ (Atletski klub „KRIŽEVCI“)
HRVOJE KUZMIĆ (ŠRK „ŠODERICA“)
ZORAN ŽILIĆ (Atletski klub ,,KOPRIVNICA“)
KATEGORIJA – ŽENSKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija ženska sportska ekipa u 2014. godini je Seniorska ekipa Podravka-Vegeta rukometnog kluba „PODRAVKA“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom
Seniorska ekipa Športskog ribolovnog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Teniskog športskog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Twirling kluba ,, KOPRIVNICA“
Ekipa Podravka 1 športskog kuglačkog kluba „ PODRAVKA“
KATEGORIJA – MUŠKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija muška sportska ekipa u 2014. godini je Seniorska ekipa Atletskog kluba „KRIŽEVCI“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Brzinci Motociklističkog kluba „KRIŽEVCI“
Prva seniorska ekipa Športskog streljačkog kluba ,, PODRAVINA“
Seniorska ekipa Ronilačkog kluba ,, ŠODERICA“
KATEGORIJA – ŽENSKA PERSPEKTIVNA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija ženska sportska ekipa u 2014. godini je Kadetska ekipa Rukometnog kluba „PODRAVKA“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom :
Mlađe kadetska ekipa Atletskog kluba ,, KRIŽEVCI „
Juniorska ekipa Ženskog košarkaškog kluba „PODRAVAC“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNA MUŠKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija muška sportska ekipa u 2014. godini je Juniorska ekipa Streljačkog kluba „ KRIŽEVCI 1252“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom :
Juniorska ekipa Motociklističkog kluba „KARAS TEAM“
Mlađa kadetska ekipa Rukometnog kluba „KOPRIVNICA“
Kadetska ekipa Košarkaškog kluba „RADNIK“
Najuspješniji trener u 2014. godini
RENATO KOVAČIĆ Streljački športski klub „PODRAVKA“)
Zaslužni sportski djelatnik
STJEPAN PERŠIN
Priznanje za izuzetno postignuće u sportu
DOMINIK PIŠKOR (Motoklub „KARAS TEAM“)
MARKO SREMEC (Ronilački klub „ŠODERICA“)
Popis osoba sa invaliditetom ekipe
Kuglački klub osoba s invaliditetom „ĐURĐEVAC“
1. VLADO GROŠANIĆ
2. IVAN ŠIMATOVIĆ
3. MARIJAN MALJAK
4. MARIJAN VUKRES
5. FRANJO VOKŠAN
6. STEVO PREKSAVEC
Športska udruga tjelesnih invalida „ĐURĐEVAC“ – viseća kuglana
1. BOŽICA MARKOVICA
2. MIRJANA ŠANDOR
3. NADA MESAR
4. IVKA MIHALIĆ
5. MARIJA FUČEK

Povezani članci

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Back to top button
Skip to content