Novosti

Uvjerljiva pobjeda košarkaša Mladosti M15 protiv Virovitice

U Đurđevcu je u dvorani OŠ odigrana utakmica Međužupanijske Lige dječaka rođenih 2003. i mlađi (M-15) gdje su domaći košarkaši Mladosti pobijedili Viroviticu rezultatom 70:41 (21:10, 19:7, 15:14, 15:10).
Već u ranoj fazi utakmice stekli smo prednost od 10 koševa razlike te je ta prednost iz minute u minutu rasla. Najboljima u ovom kolu pokazali su se Luka Tomrlin i Karlo Zovko koji su svojim skokovima i strpljivom igrom uz pomoć mlađih igraća gradili prednost. Zasluženu priliku dobili su svi igraći.
Za KK Mladost nastupili su: Zovko Karlo 21, Tomrlin Luka 35, Rogoz Petar 4, Hrženjak Andrija 8, Marić Antun 2, Stanešić Vedran, Koprolčec Filip, Erdec Borna, Svetec Erik, Carek Luka, Žibreg Lovro, Sabolović Fran, Šokec Karlo i Marjanović Ivan.
Trener: Ivan Đuroci
U sljedećem kolu Mladost igra na gostovanju u Križevcima.