NovostiSportske vijestiVijesti

5 medalja s EP u kuglanju za slijepe i slabovidne

Članovi ŠUS-a “Podravina” KKŽ u Koprivnicu su donijeli 5 medalja s EP u kuglanju za slijepe i slabovidne!

Naših troje članova, Iva Šola, Ivica Ferenčić i Marijan Črneli predstavljali su Hrvatsku na 21. IBSA Europskom prvenstvu u kuglanju za slijepe i slabovidne koje se od 27.svibnja do 2.lipnja održavalo u Apatinu u Srbiji.

Prošlogodišnji europski prvak Ivica Ferenčić i ove je godine ostvario izvrsne rezultate. Osvojio je 2 zlata (u mixu i kombinaciji) i 2 srebra (pojedinačno i ekipno), u ekipi s njim srebro je osvojio i Marijan Črneli dok je pojedinačno zauzeo 6.mjesto, a u kombinaciji 5.mjesto. Iva Šola je osvojila broncu ekipno, a u kombinaciji je osvojila 6.mjesto.

Svojim odličnim rezultatima još su jednom dokazali kako invaliditet nije prepreka za sportske uspjehe te da se uložen trud, vrijeme i marljiv rad uvijek isplate.