AktualnoNovostiVijestiVijesti iz KoprivniceVijesti iz Županije

Proglašene najbolje koprivničke učiteljice i odgojiteljice

Svjetski dan učitelja obilježava se 5. listopada, a tim je povodom u Galeriji Mijo Kovačić održan svečani prijam za učitelje i odgojitelje koprivničkih osnovnih škola i dječjih vrtića.
Bila je to prilika za iskazivanje zahvalnosti i priznanja svima koji svojim radom i predanošću svakodnevno doprinose odgoju i obrazovanju najmlađih sugrađana.
Priznanja za najbolje odgojiteljice u pedagoškoj godini 2024./2025. primile su Gordana Bonta iz Dječjeg vrtića Medenjak te Adrijana Gajski iz Dječjeg vrtića Tratinčica.
Titulu najboljih učiteljica ponijele su Jelena Košutić, učiteljica klavira iz Umjetničke škole Fortunat Pintarić; Snježana Aleksić, učiteljica edukacijska rehabilitatorica iz Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce; Željka Đurkan, učiteljica razredne nastave iz Osnovne škole Podolice; Donata Gravić, učiteljica vjeronauka; Dragica Ljubić, učiteljica razredne nastave iz Osnovne škole Braća Radić; te Anka Gačić, učiteljica tehničke kulture iz Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski.
Okupljenima se uvodno obratio potpredsjednik Hrvatskog sabora i gradonačelnik Grada Koprivnice Mišel Jakšić.
Na svečanoj dodjeli priznanja svima se obratila dugogodišnja učiteljica tehničke kulture Anka Gačić, koja je ove godine otišla u zasluženu mirovinu.
Novost ovogodišnje dodjele je i priznanje za najbolje odgojitelje i odgojiteljice. Među nagrađenima našla se i odgojiteljica Adrijana Gajski, koja je s ponosom istaknula važnost svog poziva.

Tekst pripremila Silva Jambrešić.

 

Povezani članci

Odgovori

Back to top button
Skip to content
  • https://streaming.podravskiradio.hr/live