AktualnoNovostiVijestiVijesti iz Županije

Za Općinu Kloštar Podravski ova je godina u znaku velikih projekata

Kako je već poznato, za projekt izgradnje Terma Kloštar ishođena je potrebna projektna dokumentacija i građevinske dozvole, a financiranje je planirano iz Nacionalnog programa oporavka i otpornosti.

Vezano uz to pripremljen je i projekt vezan uz korištenje geotermalnih izvora, odnosno eksploataciju tople vode, što je za portal Drava.info kazao načelnik Općine Kloštar Podravski Siniša Pavlović:

Dodajmo kako su Terme Kloštar jedan od pet najvećih projekata Razvojnog sporazuma Sjever kad je riječ o Koprivničko-križevačkoj županiji. Radi se o toplicama, a projekt je i dio Nacionalnog plana oporavka i otpornosti.

Do kraja godine očekuje se i otvorenje novoizgrađene moderne tržnice u centru Kloštra Podravskog;

-rekao je Pavlović te istaknuo i projekt proširenja dječjeg vrtića za dvije odgojne skupine vjeruje da će radovi biti završeni do veljače 2026., kao i projekt aglomeracije kojom su za sva domaćinstva u sva četiri naselja općine osigurani priključci za pitku vodu i odvodnju.

Povezani članci

Odgovori

Back to top button
Skip to content
  • https://streaming.podravskiradio.hr/live