AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Županije
FOTO ŽNK Radnik Koprivnica proslavio ulazak u Prvu HNLŽ
Nakon povijesnog uspjeha i plasmana u Prvu HNLŽ nogometašice ŽNK Radnik Koprivnica su u prostorima NK Mladost Koprivnički Bregi u krugu prijatelja i članova obitelji proslavile ulazak u najviši rang natjecanja. Događaju su prisustvovali župan Tomislav Golubić i načelnica Općine Kristina Škoda Vajdić koji su izrazili čestitke na sjajnom postignuću.
„Ponosni smo na vaš uspjeh, ovo je sjajan rezultat za naš grad i županiju, čestitam vam od srca na borbi i trudu koji ste uložili kako bi došli do ovog povijesnog plasmana u najviši rang natjecanja. Uvjeren sam da će vaš uspjeh biti poticaj i drugim djevojkama da se priključe te da će se sve odraziti i na promociju ženskog nogometa jer za sada ste jedini ženski klub. Želim vam mnogo uspjeha u budućem natjecanju, Županija će vam i dalje pomagati kako bi mogle ostvarivati vrhunske rezultate“, poručio je župan Golubić.
Nakon uvodnih govora uslijedila je svečanost dodjele medalja i pehara pionirkama i kadetkinjama koje su plasman u prvu ligu ostvarile svojim radom, disciplinom i neizmjernom ljubavlju prema nogometu.
Izvor: KKŽ



