AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Đurđevca

Ultimate klub Đurđevac osvojio zlato na Bjelovar BREAKERS 2026

Članovi Ultimate kluba Đurđevac sudjelovali su na Bjelovar BREAKERS 2026., jednom od najjačih i najpopularnijih natjecanja u powerliftingu u našoj regiji.

Predsjednik i osnivač kluba Saša Deak zajedno sa svojim članovima osvojili su zlato te svojom uvjerljivom kvalitetom i snagom opet predstavili svoj klub i grad u najboljem svijetlu. Klub su predstavljali Mihael Bogdan, Tino Mihočka i Teo Imbrišić.

– Sve pohvale našoj ekipi, uz sve obaveze, završetak škole i ljetne temperature uspjeli su spremiti i nastaviti koračati putem koji je bio zamišljen kada smo stvarali klub, a sljedeći pothvat nam je državno natjecanje – poručio je Deak.

Ustupio Saša Deak

Povezani članci

Odgovori

Back to top button
Skip to content
  • https://streaming.podravskiradio.hr/live