AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Đurđevca
Ultimate klub Đurđevac osvojio zlato na Bjelovar BREAKERS 2026
Članovi Ultimate kluba Đurđevac sudjelovali su na Bjelovar BREAKERS 2026., jednom od najjačih i najpopularnijih natjecanja u powerliftingu u našoj regiji.
Predsjednik i osnivač kluba Saša Deak zajedno sa svojim članovima osvojili su zlato te svojom uvjerljivom kvalitetom i snagom opet predstavili svoj klub i grad u najboljem svijetlu. Klub su predstavljali Mihael Bogdan, Tino Mihočka i Teo Imbrišić.
– Sve pohvale našoj ekipi, uz sve obaveze, završetak škole i ljetne temperature uspjeli su spremiti i nastaviti koračati putem koji je bio zamišljen kada smo stvarali klub, a sljedeći pothvat nam je državno natjecanje – poručio je Deak.
Ustupio Saša Deak



