Novosti

NK Mladost iz Molvi obilježio 60 godina postojanja

Nogometni klub Mladost iz Molvi obilježio je 60 godina postojanja kluba. Svečanost je započela odlaskom na mjesno groblje gdje je položen vijenac i zapaljena svijeće u čast svim preminulim bivšim predsjednicima, tajnicima, članovima uprave i igračima.
Slijedilo je okupljanje ispred društvenog doma odakle su okupljeni u procesiji pod zastavom otišli na svečanu misu koju je vodio fra Zdravko Tuba. Uslijedila je zajednička slika na tribinama, te svečana sjednica gdje su dodijeljene zahvalnice prvim igračima i osnivačima, dugogodišnjim trenerima, zaposlenicima u klubu, te brojnim sponzorima.
Nakon zajednički ručaka, odigrana je utakmica između veterana/seniora molvarske Mladosti i selekcije veterana HNS-a. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 4-0 za reprezentaciju, dok su u drugom poluvremenu domaće snage svojim ulaskom pojačali seniori, te je utakmica završila s konačnih 7-3 za goste.