AktualnoDogađajiNovostiVijestiVijesti iz Županije

FOTO Bogat program Novigradskog ljeta okupio mještane i posjetitelje

U sklopu manifestacije Novigradsko ljeto, u parku “Pod lipama” u Novigradu Podravskom održan je prigodan program koji je okupio brojne mještane i posjetitelje iz okolice.

U organizaciji Lovačke udruge Golub i Općine Novigrad Podravski, posjetitelji su mogli uživati u paprikašu od divljači, dok su i gemišti i sokovi bili ponuđeni besplatno.

Program se nastavlja vatrogasnom vježbom pod nazivom “Zajedno smo jači”, koju organizira Vatrogasna zajednica općine Novigrad Podravski. Cilj vježbe je prikaz spremnosti lokalnih vatrogasnih postrojbi i važnosti zajedničkog djelovanja u kriznim situacijama.

Za glazbeni dio večeri predviđen je koncert tribute benda “Kad bi bio Bijelo dugme”, koji izvodi hitove kultne rock skupine Bijelo dugme. Nakon koncerta, program se nastavlja velikom zabavom uz domaći bend Stare staze.

Manifestacija se održava uz podršku Općine Novigrad Podravski te lokalnih udruga, s ciljem jačanja zajedništva i kulturne ponude u općini.

Tekst i foto; Monika Majnović

Povezani članci

Odgovori

Back to top button
Skip to content
  • https://streaming.podravskiradio.hr/live