AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz ĐurđevcaVijesti iz Županije

FOTO Juniori NK Graničara plasirali se u Prvu HNL – Poslušajte PRVE dojmove trenera Maronića

UPDATE!

Doček juniora nakon pobjede u Vrbovcu je danas na ŠRC-u u Đurđevcu u 15:30!!

Nakon napetih minuta utakmice u Vrbovcu, juniori NK Graničara Đurđevac plasirali su se u Prvu HNL nakon izvođenja jedanaesteraca protiv Hrvatskog Dragovoljca.

U regularnom dijelu završilo je 2:2. Graničar je odigrao fantastično prvo poluvrijeme u kojem je stekao prednost od 2:0 zgodicima Viniciusa i Smirčića ali je pri slavlju drugog pogotka Vinicius dobio drugi žuti karton i crveni zbog izlaska iz terena zbog slavlja kod pogotka. Prvi karton dobio je ranije zbog skidanja dresa.

Prvi smo dobili dojmove trenera Krešimira Maronića;

Dragovoljac je u nastavku stisnuo, Graničar se grčevito i kvalitetno branio ali je ipak primio gol u 90. minuti za 2:2. Utakmica je tada otišla u raspucavanje s bijele točke gdje je heroj bio golman Graničara. Prvo je obranio jedanaesterac u trećoj seriji da bi u posljednjoj i sam zabio za veliko slavlje juniora Graničara i oduševljenje mnogobrojne publike koja je u velikom broju došla iz Đurđevca u Vrbovec bodriti ih.

Podrška sa tribina bila je dvanaesti igrač! Bravo SVI!