Novosti

Kadetkinje i kadeti Šahovskog kluba Picok Đurđevac i ove godine ostvarili odlične plasmane

I ove godine, kadetkinje i kadeti Šahovskog kluba Picok Đurđevac sakupili su pregršt bodova i ostvarili odlične plasmane.
Najuspješnija je bila Ema Bevanda (z15) koja je osvojila 3. mjesto u kategoriji djevojaka do 15 godina, te je ujedno osvojila zlatnu medalju u kategoriji do 14 godina.
Tim rezultatom se je Ema po peti puta okitila naslovom državne prvakinje u svojem uzrastu.
Uspješan je bio i Ognjen Domović zauzevši 4. mjesto u konkurenciji dječaka do 14 godina. Kao i prošle godine, dijelile su ga sitnice do odličja.