Kampiranje uz airsoft okupilo djecu i roditelje u Park-šumi Borik

U Park-šumi Borik održava se posebno druženje za djecu, roditelje i sve ljubitelje boravka u prirodi – kampiranje uz airsoft.
Program sudionicima nudi spoj zabave, druženja, boravka na otvorenom i upoznavanja s osnovama kampiranja i logorovanja. Za kampiste je pripremljen raznovrstan program pa svatko može pronaći nešto za sebe. Nakon podizanja kampa uslijedit će tradicijske igre i radionica logorovanja, tijekom koje sudionici mogu naučiti neke od praktičnih vještina potrebnih za boravak u prirodi.
Posebno zanimljiv dio večeri bit će natjecanje u noćnom gađanju meta, pri čemu će biti korištene svjetleće kuglice, što će cijeloj aktivnosti dati dodatnu dozu uzbuđenja. Nakon natjecanja sudionici će se okupiti oko logorske vatre, gdje će uslijediti večera i druženje u opuštenoj atmosferi.
Nedjeljno jutro će također biti rezervirano za aktivnosti. Nakon doručka kampisti će sudjelovati u maloj zelenoj akciji te zajedno urediti prostor i tako doprinijeti očuvanju prirode u kojoj će provesti noć.
Kampiranje uz airsoft organizirao je Airsoft klub Templari iz Đurđevca, a cilj ovakvih aktivnosti je, osim dobre zabave, djeci i roditeljima približiti boravak u prirodi, potaknuti zajedničko druženje te ih upoznati s različitim vještinama i aktivnostima na otvorenom, rekao je predsjednik Airsoft kluba Templari Nikola Zobunđija.
Foto: Božidar Kovač


















