Novosti

Karate klub Đurđevac ponovo uspješan na natjecanjima

Karate klub Đurđevac nastupio je na 29.KUPU MLADOSTI u Ivanić Gradu na kojem je nastupilo 653 natjecatelja iz 69 klubova i 4 države.

Đurđevčani su i na ovom natjecanju zauzeli odlično 1. mjesto u poretku klubova u borbama sa 9 natjecatelja prijavljenih u 15 kategorija koji su ukupno osvojili 4 zlatne, 3 srebrne i 2 brončane medalje.

Na natjecanju najbolji rezultat ostvarila je Ema Juričić koja je nastupila u dvije kategorije i u svakoj od njih osvojila zlatnu medalju.

Zlatnu medalju osvojili su još Ivan Juričić i Niko Marović.

Srebrne medalje osvojili su Ema Čorba u starijoj kategoriji, Lana Hrvoić i Valerio Prevedan dok su brončani bili Lorena Čorba i Ema Čorba u drugoj kategoriji.

Osim njih nastupili su još Mateja Prevedan i Patrik Zlatec.

Natjecatelje je vodio trener Luka Cestar koji je zajedno sa Ivanom Đurocijem odradio pripreme za natjecanje.

Nakon odrađenog natjecanja u Ivaniću Karate klub Đurđevac je imao dva predstavnika na 2. međunarodnom karate turniru Valentinovo Open 2017 koji se održao u Tuzli, a na kojem je nastupilo preko 800 natjecatelja iz 66 klubova i 4 države.

Na ovom natjecanju Niko Marović i Ivan Juričić su osvojili zlatne medalje dok je Ivan osvojio i srebrnu medalju u starijoj kategoriji.

Karate klub Đurđevac na sljedeće natjecanje putuje u Rijeku.