Novosti

Karate klub Đurđevac sudjelovao na natjecanju u Vukovaru i Postojni

Karate klub Đurđevac je proteklog vikenda sudjelovao na dva natjecanja. U gradu heroju Vukovaru održavao se tradicionalni Kup Vukovara na kojem je nastupilo 398 natjecatelja iz 37 klubova i 3 države, a gdje je Karate klub Đurđevac nastupio sa 5 natjecatelja u disciplini kate.  U Sloveniji, u mjestu Postojna, održavao se 15. Postojna Open na kojem je sudjelovalo 694 natjecatelja iz 69 klubova i 7 država, a na kojem su naši karatisti osvojili jednu zlatnu i jednu brončanu medalju.

U Vukovaru su nastupili Una Dujmović, Lea Hrženjak, Emil Gaščić, Patrik Zlatec i Teo Bušić koji je osvojio dvije brončane medalje u dvije kategorije. U Postojni su nastupili Lana Hrvoić, Ema Juričić, Mateja Prevedan, Ivan Juričić, Valerio Prevedan i Niko Marović. Zlatnu medalju osvojila je Ema Juričić dok je Mateja Prevedan osvojila brončanu.