AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Đurđevca

Kategorija U-11 NK Graničar Đurđevac osvojila nogometni turnir Pikolo 2023. u Vrbovcu

Ovaj vikend NK Graničar Đurđevac nastupio je u konkurenciji 12 ekipa na turniru Pikolo 2023. u Vrbovcu i osvojenim turnirom uspješno završio sezonu.

Ekipa NK Graničara nakon grupne faze natjecanja izborila je finale. U finalu su pobijedili ekipu NK Dubrava rezultatom 1:0. Za pobjedničku ekipu Graničara nastupili su: Ivano Pavić, Luka Špoljar, Marin Tomasov, Niko Vrabec, Matija Fuček, Frano Robotić, Vito Pandur, Luka Jozek, Luka Vokšan, Noa Šostarec, Dino Bednaić i Lukas Jambrek.

Najbolji igrač turnira: Vito Pandur (NK Graničar Đurđevac).

Osvajanjem turnira u Vrbovcu, za kategoriju U-11 završila je uspješna sezona ’22./’23. god., u kojoj su osvojili 5. mjesto u 1. nogometnoj ligi početnici U-11 HNS Središte sjever.

Osim turnira u Vrbovcu, ekipa NK Graničar Đurđevac U-11 kategorije osvojila je 2. mjesta na turniru u Đurđevcu i Ždralovima te 3. mjesto na turniru u Koprivnici.