LIGA PRVAKINJA Trener Obrvan nema dobre vijesti uoči nastavka natjecanja: Nikada se nisam susreo s ovakvom situacijom, no glavu ‘namještam’ pozitivno
Rukometašice Podravke nakon duže pauze vraćaju se obavezama, odnosno europskim utakmicama u Ligi prvakinja.
U nedjelju će tako u 14 sati u koprivničkoj Školsko sportskoj dvorani Josip Samaržija-Bepo dočekati ekipu francuskog Bresta i bit će im to prva ovogodišnja europska utakmica, to jest deveta ovosezonska.
Tim je povodom u klupskim prostorijama održana i konferencija za medije na kojoj su govorili glavni trener ekipe Ivica Obrvan te krilne igračice Andrea Šimara i Katja Vuković.
– Nastavljamo s ovim prekidima koji su uvijek lijepi dani, kao što su Božić i Nova godina, no u klupskom programu, pogotovo na nivou na kojem se nalazi Podravka, predstavljaju poteškoće. Malo treniraš pa malo pauziraš i hvataš ritam. Dugo nismo trenirali u kontinuitetu, jedan cijeli tjedan te sada treba namjestiti tijelo i glavu na takve zahtjeve, kao što je situacija i u ostalim ekipama. U nekim prvenstvima je to malo drugačije posloženo pa se prije Nove godine već igraju redovita kola, kao što je u Mađarskoj i Francuskoj – rekao je Obrvan.
U klubu podsjećaju da će novi europski dvoboj obilježiti humanitarna akcija. Naime, prije, tijekom i nakon susreta navijači će moći donirati sredstva Udruzi za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama Latice ili kupiti njihov kalendar. Prodaja i donacije počinju već od 13 sati, a sav prikupljen prihod ide isključivo udruzi te će biti namijenjen kupnji i opremanju kuće.
Više pročitajte na webu portala Drava.info.
Izvor: Drava.info



