Novosti

Mladostaši nastavljaju nizati pobjede

Ovog vikenda odigrane su dvije košarkaške utakmice Međužupanijske lige u kojima su košarkaši Mladosti iz Đurđevca ostvarili dvije pobjede.
Kadeti M17 gostovali su u Pitomači i pobijedili rezultatom 39:86. Nakon izjednačene prve četvrtine, nešto bolje igre Mladosti u drugoj, u trećoj četvrtini Đurđevčani su ostvarili prednost od 32 poena. Prednost su u četvrtoj četvrtini još povećali i zasluženo pobijedili s visokih 54 poena prednosti.
Pretkadeti Košarkaškog kluba Mladost iz Đurđevca (M15) su rezultatom 43:67 pobijedili domaće košarkaše iz Koprivnice.  Prva četvrtina završila je rezultatom 12:11. U drugoj četvrtini Mladostaši su pokazali nadmoć i na poluvrijeme otišli rezultatom 19:31. Đurđevčani su imali više snage i koncentracije i do kraja utakmice prednost su još povećali.
Treneri u obje utakmice bili su Ivan Đuroci i Matej Baltić.