NovostiSportske vijestiVijesti

NK Ferdinandovac : NK Podravac Virje 3 : 3

Domaćin NK Ferdinandovac bio je trećeligaš NK Podravac iz Virja, kojem je to bila zadnja pripremna utakmica prije prvenstva koje u 3.HNL počinje slijedeći vikend.
Utakmica je privukla veliki broj gledatelja iz okolnih mjesta, a kao i obično, navijača NK Ferdinandovac je bilo više nego domaćih.
U korektnoj utakmici u kojoj su oba trenera isprobala sve trenutno raspoložive igrače, domaćin je proveo u 6. minuti, a od 13. do 22. minute golovima Đipala i 2 puta Kušenića, NK Ferdinandovac je okrenuo rezultat u svoju korist, no domaćin se vraća s dva pogotka u 37. i 41. minuti te je to rezultat poluvremena i konačni rezultat.
„Napravili smo niz izglednih prilika i pritiskali do zadnje minute, no rezultat se nije promijenio, ostalo je 3:3.” – stoji na FB-u NK Ferdinandovac.