NovostiSportske vijestiVijesti

NK Graničar Đurđevac; ekipa U10 odlična na turniru u Kotoribi

U subotu, 15. siječnja u Kotoribi je održan malonogometni turnir u organizaciji Škole nogometa Donje Međimurje, koji je okupio mlade igrače u čak četiri kategorije. Okupile su se ponajbolje ekipe u regiji, iz Međimurja, ali i Koprivnice, Varaždina, Bjelovara, Đurđevca…

U kategoriji U-10, a sudjelovalo je deset ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa Slaven Belupa, drugi je bio Graničar iz Đurđevca, treća je bila Mladost Komet Prelog, a četvrto mjesto osvojila je domaća ekipa, ŠN Donje Međimurje.

Nk Graničar Đurđevac je nakon napete utakmice poražen u finalu rezultatom 3:1 od ekipe NK Slaven Belupo II .

Najboljim igračem proglašen je Luka Knapić iz Slaven Belupa, najbolji strijelac bio je Deni Varga iz ŠN Donje Međimurje, dok je najbolji golman bio Ivano Pavić iz Graničara Đurđevac.

Na turniru su predvođeni trenerom markom Dobravcem igrali: Ivano Pavić,David Magdić,Marin Tomasov,Frano Robotić,Ivan Špoljar-Isco,Niko Vrabec,Walter Kožar,Vito Pandur,Luka Vokšan,Filip Krčmar,Noa Šostarec.