NovostiVijesti

NK Mladost Kloštar Podravski pobjednik nogometnog turnira u Prugovcu

U okviru proslave blagdana sv. Margarete u Prugovcu, prošlog je vikenda odigran nogometni turnir koji je okupio ukupno 6 ekipa: NK Prugovac, NK Mladost KP, ŠNK Bušpan, NK Croatia Grabrovnica, NK Podravec Dinjevac i NK Šandrovac. Igralo se jedno poluvrijeme po 45 minuta, a ekipe su bile raspoređene u 2 skupine iz kojih su dvoje najbolje plasirane ekipe išle dalje. Iz skupine A dalje su prošli NK Prugovac i NK Dinjevac, a iz skupine B ŠNK Bušpan i NK Mladost KP.

U nedjelju su u popodnevnim satima odigrana polufinala između ŠNK Bušpan i NK Podravec Dinjevac (0-4) te domaćina NK Prugovac i Mladosti KP (0-1). U borbi za treće mjesto između NK Prugovca i ŠNK Bušpana uspješniji su bili domaćini rezultatom 5-2 dok je u finalu NK Mladost KP pobjedila Podravec iz Dinjevca rezultatom 2-1.

Za najboljeg golmana izabran je Tomislav Sabađija iz NK Prugovac, za najboljeg igrača Lovro Šandrovčan iz NK Mladosti, a najbolji strijelac bio je Robert Greguljaš iz NK Podravca Dinjevac.