Novosti

Nova prvenstvena pobjeda za rukometašice Podravka Vegete, kod kuće slavile protiv ŽRK Dugo Selo ’55

Rukometašice Podravka Vegete su u svom sportskom domu, dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica, ugostile protivnice iz Dugog Sela, rukometašice ŽRK Dugo Selo ’55.

U zapisniku koprivničke momčadi nisu se našle Turk, Dumanska i Tsakalou te Jandrašić i Mrđen. Prvih desetak minuta utakmice rezultat je bio izjednačen da bi se tad RK Podravka Vegeta počela odvajati od protivnica. Na poluvrijeme se otišlo s pet golova prednosti za Podravkašice, na semaforu je stajalo 18-13.
U drugom dijelu nastavilo se u istom ritmu, rukometašice Zlatka Saračevića održavale su stečenu prednost koja se kretala oko pet i šest golova prednosti. Konačan rezultat bio je 32-26.
U broju postignutih golova prednjačila je Selena Milošević, zabila je šest pogodaka, četiri je dodala Franušić, a po tri su zabile Mugoša, Zadravec, Milosavljević, Buljan i Carlos. Kod protivnica Bebek je zabila osam, a Čamber sedam golova.