Novosti

Odlični rezultati karatista na 13. Croatia karate champions cupu u Rijeci

Odlične rezultate ponovili su karatisti Karate kluba Đurđevac na Croatia karate champions cupu 2016 kojeg je uspješno već 13. put za redom organizirao Karate klub TAD Rijeka, a koji je ovo godine okupio 650 natjecatelja iz 61 kluba i 4 države (Italija, BiH, Slovenija i Hrvatska).

Karate klub Đurđevac je na natjecanju imao 5 natjecatelja koji su nastupali u ukupno 7 kategorija (6 pojedinačnih i 1 ekipnoj) i vratili se sa 6 osvojenih odličja od čega su 3 zlatne, 2 srebrne i 1 brončana medalja čime je kao klub zauzeo visoko 7. mjesto u ukupnom poretku klubova od njih 48 koji su se natjecali u disciplini borbe.

Zlatne medalje osvojili su: Ema Juričić u mlađim kadetkinjama -45kg i Valerio Prevedan u mlađim učenicima -30kg. Ekipnu medalju u borbama osvojile su mlađe kadetkinje u sastavu Ema Juričić, Mateja Prevedan i Mia Greta Zorko.

Srebrne medalje osvojili su: Ivan Juričić u mlađim učenicima -34kg i Valerio Prevedan u kategoriji učenici -30kg.

Brončanu medalju osvojio je Niko Marović u kategoriji učenici -30kg.