Novosti

Odlični rezultati karatista na Bushido Kupu Prijateljstva u Zagrebu

Karatisti Karate kluba Đurđevac osvojili su tri zlatne, dvije srebrne i dvije brončane u osam kategorija na 8. Bushido Kupu Prijateljstva koji se je održao u Zagrebu u organizaciji Karate kluba Bushido na kojem je nastupilo 474 natjecatelja iz 52 karate kluba i 4 države ( Hrvatska, BiH, Srbija i Mađarska )

Zlatne medalje osvojili su: Ema Juričić u ml. kadetkinjama – 45kg, Niko Marović u učenicima – 30kg i Valerio Prevedan u ml. učenicima – 30kg

Srebrne medalje osvojili su: Ema Juričić u kadetkinjama – 47kg i Niko Marović u ml. kadetima – 36kg

Brončane medalje osvojili su: Ivan Juričić u ml. učenicima – 34kg i Valerio Prevedan u učenicima – 30kg

Osim odličnih rezultata karatista,  Karate klub Đurđevac dobio je od organizatora zahvalnicu za suradnju i doprinos razvoju Karate kluba Bushido koju je primio predsjednik Karate kluba Đurđevac Ivan Juričić koji je ujedno bio i potpora natjecateljima.