Novosti

Odlični rezultati karate kluba Đurđevac

Protekli vikend karatisti karate kluba Đurđevac nastupili su na 4. Grobničan kupu na kojem je sudjelovalo 509 natjecatelja iz 38 klubova i 2 države.

Na ovom turniru đurđevčani su ostvarili odlične rezultate i osvojili pojedinačno 4 zlatne, 2 srebrne i 1 brončanu medalju. Isto tako na turniru su bile i ekipne kategorije gdje je ekipa učenika u sastavu Valerio Prevedan, Ivan Juričić i Niko Marović osvojila ekipno 3. mjesto.

Za Karate klub Đurđevac najuspješniji su bili Valerio Prevedan i Niko Marović koji su osvojili po dvije zlatne medalje. Ivan Juričić je osvojio jednu srebrnu i jednu brončanu dok je Mateja Prevedan nastupila u mlađim kadetkinjama i osvojila srebrnu medalju.

Pripreme su odradili treneri Luka Cestar i Ivan Đuroci dok je sa natjecateljima na turniru bio predsjednik kluba Ivan Juričić.