Novosti

Odlični rezultati mladih đurđevačkih tenisača u Virovitici

Održano je Otvoreno Tenisko prvenstvo Virovitice u kategoriji 8 i 10 godina. U kategoriji do 10 godina iz Teniskog kluba Đurđevac nastupili su Juraj Šklebar, Damian Galjer, Lucian Lacković te Mia Robotić.
Juraj je sigurno prošao u zlatnu grupu gdje je u polufinalu poražen u vrlo izjednačenom meču od kasnijeg pobjednika turnira. Damian se plasirao u brončanu grupu gdje su probio u finale te je ostvario svoju premijernu pobjedu u kategoriji do 10 godina. Lucian je odigrao svoj prvi turnir do 10 godina i završio kao peti u  brončanoj grupi. Mia se po prvi put plasirala u srebrnu grupu gdje je zauzela treće mjesto.

Mia i Lucian kao najmlađi natjecatelji u kategoriji do 10 godina, odigrali su i turnir za djecu do 8 godina, a u toj su kategoriji bez problema osvojili prva mjesta u svojim grupama.