AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Đurđevca

Odlični rezultati mladih tenisača na turniru u Koprivnici: Jakov Lukanec pobjednik u Koprivnici

U Koprivnici je odigran prvi ovogodišnji turnir za tenisače u kategorijama 8, 9 i 10 godina iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza na kojem su sudjelovali i članovi Teniskog kluba Đurđevac.
Đurđevački tenisač Jakov Lukanec ostvario je odličan nastup i pobjedom osvojio turnir na samom otvaranju teniske sezone, dok se nakon round-robin dijela Andrej Bartovčak se sa svim pobjedama u grupi plasirao u zlatnu grupu gdje je završio kao četveroplasirani.
Na turniru do 8 godina nastupio je i Karlo Lauš koji je zauzeo odlično treće mjesto, a natjecatelji na „devetki’”, Mia Pavec, Amalia Frtalic i Stjepan Senjan zauzeli su 3., 4., i 5. mjesto u brončanoj grupi.