Novosti

Održan “2. Picok kup”

Održan je turnir “2. Picok kup” kojim je taekwondo klub Borik Đurđevac obilježio 15 godina postojanja, a na kojem je sudjelovalo 240 natjecatelja iz 22 hrvatska kluba. Turnir je nakon uvodnih riječi otvorio u ime Grada i Zajednice sportskih udruga Đuro Tomrlin.
Borik je u sveukupnom poretku zauzeo 10. mjesto te je osvojio pehar za 3. mjesto ekipno u formama.
Medalje su osvojili: Borna Zglavnik (borbe) zlato, Monika Majnović (forme) zlato, Nikolina Ormanec (forme) srebro, Dorijan Ivančan (forme) srebro i (borbe) srebro te Marta Globan (borbe) bronca. Još su nastupili iz Borika Doroteja Ivančan (mala olimpijada i kick) te Lana Mehkek Dorič i Fran Dorić ( kick) koji su ostali bez plasmana.
Svim klubovima je na svečanom postrojavanju uručena zahvalnica i poklon paket. Posebna zahvala išla je Tihomiru Horvathu za svesrdnu pomoć u radu TKD kluba Borik kojemu je također uručen poklon paket. Na kraju turnira svim članovima kluba je donesena torta za obilježavanje obljetnice.