Novosti

Održan 8. Međunarodni karate turnir – Podravina Đurđevac Open 2017.

Karate klub Đurđevac bio je domaćin 8. Međunarodnog karate turnira – Podravina Đurđevac Open 2017.

U konkurenciji 675 natjecatelja iz 68 klubova i čak 8 država (Austrija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Hrvatska, Mađarska, Makedonija, Slovenija i Ukrajina) KK Đurđevac zauzeo je visoko 5. mjesto u ukupnom poretku klubova osvojivši 2 zlatne, 5 srebrnih i 13 brončanih medalja.

O osvojenim medaljama i plasmanima đurđevačkih karatista kao i o najboljem klubu u borbama i katama, više nam je rekao predsjednik KK Đurđevac Ivan Juričić;

Na svečanom otvorenju bili su prisutni tajnik županijske zajednice sportova Branko Zorko, predsjednik Zajednice sportova Grada Đurđevca Đuro Tomrlin i gradonačelnik Grada Đurđevca  i saborski zastupnik Željko Lacković koji je i otvorio turnir, na kojem su u uvodnom dijelu članice Vokalno instrumentalnog ženskog sastava Đurđevčice otpjevale himnu RH.

Predsjednik Juričić naglasio je kako je iznimno zadovoljan turnirom koji je bio jedan od najbolje organiziranih turnira u regiji po mišljenju brojnih posjetitelja ali i natjecatelja, zahvalivši svima koji podupiru rad karate kluba, te između ostalog istaknuo;