Novosti

Održana redovna godišnja skupština ŠRK Šaran Molve

Održana je Redovna godišnja skupština Športsko ribolovnog kluba Šaran iz Molvi koju je otvorio predsjednik kluba Mijo Kovaček, upoznavši prisutne sa rezultatima sportskih natjecanja u ligama u kojima se ŠRK Šaran natječe.
Osvrnuo se na iznimno dobru suradnju sa svim društvima u selu i općini. Zahvalio se svim članovima i članicama na predanom radu u udruzi kao i svima koji ih prate i podržavaju u radu. Nakon izbora radnih tijela skupštine, podnesena su Izvješća o radu udruge u 2018. godini te su sva izvješća jednoglasno prihvaćena. Izabran je novi član upravnog odbora Kovaček Marko. Predstavljen je i plan rada i financijski plan Kluba za 2019. godinu.
ŠRK Šaran je povećao broj članova u odnosu na 2017. godinu te sada broji ukupno 106 članova.
Što se tiče ribolovnih natjecanja u kategoriji seniora ekipno u Županijskoj ligi osvojili su 2. mjesto. U međužupanijskoj ligi Koprivničko-križevačke županije i Bjelovarsko-bilogorske županije u kategoriji seniori ekipno osvojili su 1. mjesto. Sve ostale kategorije kadeta, kadetkinja i seniorki osvojili su također brojne pehare.
U protekloj godini imali su tri radne akcije na kojima se radilo na čišćenju okoliša, košnji trave, poribljavanju i postavljanju takmičarske staze. Odaziv na radne akcije bio je dobar.
Skupštini su prisustvovali načelnik Općine Molve Zdravko Ivančan, predstavnici udruga i društava s područja Općine Molve i okolnih mjesta te drugi gosti.