AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz ĐurđevcaVijesti iz Županije

Održano Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije u standardnom šahu – Ognjen Domović prvak županije, Gabriel Kapitanić zlatni kadet a Matija Mihočka brončani kadet

U klupskim prostorijama Šahovskog kluba Picok Đurđevac održano je Pojedinačno juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije u standardnom šahu.
Turnir je osvojio Ognjen Domović (4,5 boda) te je tako po drugi puta u nizu postao juniorski prvak županije.
Njegov uspjeh su upotpunili Gabriel Kapitanić koji je osvojio 1. mjesto u kadetskoj konkurenciji i Matija Mihočka koji je osvojio 3. mjesto među kadetima.