NovostiSportske vijestiVijesti

Pobjeda KK “Mladosti” u 15.kolu 3.lige

U dvorani OŠ Đurđevac odigrano je 15 .kolo 3 lige regije Sjever za košarkaše između KK „Mladost” Đurđevac i KK „Ivančica” iz Ivanca. Gosti su na teško gostovanje došli u oslabljenom sastavu te samim tim za goste nije bilo puno nade. Mladost otvara utakmicu s nekoliko lakih poena i odličnim šutom iza linije 3 poena te čvrstom obranom koju gosti nisu uspjeli probit na samom početku. U drugoj četvrtini gosti se drže na – 15 razlike, ali u drugom poluvremenu Đurđevčani prebacuju u brzinu više te praktički na kraju 3.četvrtine riješavaju pitanje pobjednika. Do kraja utakmice svi igrači dobivaju priliku i minute te se svi upisuju u listu strijelaca, a utakmica završava rezultatom 89:57. Košarkaši Mladosti i dalje drže sami vrh tablice, a u idućem kolu gostuju kod ekipe KK” Dubrovčan” koji trenutno drži 5.mjesto na ljestvici

Tekst: Matej Baltić