NovostiSportske vijestiVijesti

Pobjeda KK”Mladost” na početku nove natjecateljske sezone

U Đurđevcu je započela nova košarkaška priča. U dvorani OŠ Đurđevac odigrano je prvo kolo 3. muške lige sjever između domaće Mladosti i gostiju KK” Kotoriba”. Mladost je u sezonu ušla u potpuno novom sastavu s brojnim pojačanjima i povratnicima u stare redove. Tako su se u klub vratili Jančijev, Beljan, Odobašić i Buković uz pojačanja Cestara i Balaška. Mladost je u utakmicu protiv KK” Kotoribe” krenula s imperativom pobjede i dominacije koju su u prvom poluvremenu demonstrirali na terenu. Čvrsta obrana i dobro postavljen napad, doveli su ekipu Mladosti do rezultata na poluvremenu 51:13. U nastavku utakmice je bilo dovoljno prostora i vremena za sve igrače te uigravanje. Rezultat na kraju utakmice bio je 79:53, a najbolji strijelac u redovima Mladosti bio je Beljan s 27 postignutih poena. U idućem kolu Mladost odlazi u goste kod KK”Mladost” Ivanovec.