NovostiSportske vijestiVijesti

Pobjeda KK”Mladosti” u 21. kolu 72:53

Odigrano je 21. kolo 3. Muške lige Sjever za košarkaše u kojoj je Đurđevačka Mladost ugostila goste iz KK”Vinica”. Gosti koji su stigli u oslabljenom sastavu nisu pružili puno otpora raspoloženim Đurđevčanima koji su u samom početku realizirali nekoliko otvorenih šuteva te napravili razliku od 10 poena koju su održavali do poluvremena dok su u nastavku tu prednost samo povećali. Na kraju rezultat utakmice bio je 72:53 za Mladost. Najraspoloženiji kod ekipe Mladosti bio je Tomrlin s 15 pogodaka te iskusni povratnik Mlakar s 14 poena koji je zabio 4 trice. Ovo je druga pobjeda Mladosti u ligi u kojoj sudjeluju prvi puta nakon godina ne igranja u seniorskom natjecanju. Preostaje još jedno kolo u kojem Mladost odlazi na gostovanje u Petrijanec te se nada da će pobjedom zaključiti sezonu.