Novosti

Podravka Vegeta pobijedila gošće iz Splita

RK Podravka Vegeta je u utakmici 12. kola 1. HRL za žene ugostila ekipu ŽRK Split 2010. Bolje su bile rukometašice Podravka Vegete rezultatom 38:18.
Osim ozlijeđenih Debelić, Ianasi i Zadravec ekipi se još uvijek nisu pridružile Stanko, Mugoša i Risović koje su na Svjetskom prvenstvu sa svojim reprezentacijama.
Od samog početka Podravka Vegeta kontrolira utakmicu te gošćama iz Splita nameće svoj ritam igre. Na poluvrijeme rukometašice Podravka Vegete odlaze s petnaest pogodaka prednosti. Dobrom rezultatu u prvome poluvremenu pridonijela je i Magdalena Ećimović koja je, samo u prvome dijelu, upisala 12 obrana. Nastavak utakmice donosi nastavak dobre obrane Podravka Vegete dok se rezultatska razlika i dalje povećavala.
Među domaćim rukometašicama najučinkovitija je bila Korina Karlovčan dok su kod gošći Rubić, Stojanov, Macan i Surjan zabile po tri gola.

Osim toga, igračica Podravka Vegete Lamprini Tsakalou još će najmanje jednu sezonu nositi dres Podravka Vegete jer je u prostorijama RK Podravka potpisala novi jednogodišnji ugovor, dok je Aneja Beganovič novo pojačanje Podravka Vegete. Nakon povratka sa Svjetskog prvenstva u Japanu Aneja je stigla u Koprivnicu te se pridružila ekipi i s njima odradila trening.