Novosti

Podravka Vegeta poražena od danskog Odensea

Rukometašice Podravke Vegete poražene su u dvoboju 10. kola B skupine Lige prvakinja na gostovanju kod Odensea rezultatom 35-20.

Prvi pogodak za Podravku Vegetu postigla je Milosavljević u 3. minuti a nakon toga inicijativu preuzimaju Dankinje.

Dosta tehničkih greški bilo je na obje strane do 10. minute kada je trener Saračević pozvao na minutu odmora i ulazak mlade Buljan u 11. minuti. Prema kraju poluvremena slijedi nova crna rupa za koprivničke rukometašice, na odmor odlaze s minusom i rezultatom 18:10.

U drugom poluvremenu trener Saračević je u igru uveo mlade igračice Franušić, Popović, a među vratnice je stala, Ećimović.  Prvi gol za Podravku je u drugom poluvremenu postigla Karlovčan s krila, a nakon toga precizna je sa sedam metara Milosavljević, a slijede i pogoci Zadravec i Carlos. Utakmica je konačno završila rezultatom 35:20.

Na utakmicu se osvrnuo trener Saračević.Bili smo nemoćni u napadu. Nismo imali rješenje za njihovu obranu i zbog toga je bilo puno primljenih lakih golova iz njihove tranzicije. Usput smo radili dosta naivnih grešaka u obrani tako da je ovo jedna jako loša utakmica i nažalost cure su htjele, ne mogu reći da se nisu borile, ali smo bili jako loši – kratko je rekao trener Zlatko Saračević.

Nakon nepotpunog 10. kola Odense je treći s 12 bodova iz deset dvoboja, dok je Podravka šesta s osvojena dva boda u sedam dvoboja.

Rukometašice Podravka Vegete u Koprivnicu se vraćaju danas kada se moraju okrenuti novim europskim izazovima.

Za vikend u Koprivnicu stiže rumunjska, Ramnicu Valcea.