Novosti

PODRAVKA VEGETA PORAŽENA U ČVRSTOJ BORBI S BUDUĆNOSTI, UZVRAT JE ZA SEDAM DANA U KOPRIVNICI

U drugoj utakmici 1. kruga Regionalne lige za žene ŽRK Budućnost je svladala rukometašice Podravka Vegete 29:26. Rukometašice Podravka Vegete držale su tempo u prvom poluvremenu, kao i rezultat na 1-2 gola prednosti za domaćina, a kratko su imale i vodstvo 3:4. U drugom poluvremenu raste prednost Crnogorki do +5, ali ponovno se Podravka Vegeta vraća nizom od tri pogotka i zaključuju utakmicu uz tri pogotka zaostatka. U listu strijelaca osam puta se upisala Lamprini Tsakalou, a slijede ju Debelić s 5 i Stanko sa četiri pogotka. Vratarke su zajedno imale 14 obrana od toga je 10 upisala Magdalena Ećimović. Sada rukometašicama Podravka Vegete slijedi priprema za početak sezone u 1. HRL za žene i prva službena utakmica s Kokom u nedjelju, 15. rujna u 18 sati.