Novosti

Podravka Vegeta poražena u Moskvi

Odigrana je utakmica 9. kola B skupine rukometne Lige prvakinja u kojoj je ekipa Podravka Vegeta u Moskvi izgubila od CSKA s 26-30 upisavši i deveti poraz u skupini.

Ruskinje su bolje otvorile susret, u osmoj minuti povele su s četiri gola razlike, no Podravka je u 20. minuti stigla do 12-12. Ruskinje tada rade seriju 3-0 i do konca prvog dijela nisu ispuštale vodstvo.

U drugom poluvremenu CSKA je poveo 19-16, hrvatske prvakinje su serijom 4-0 stigle i do prvog vodstva, no domaća ekipa je do kraja susreta povećala prednost do konačnih 30-26.

Kod Podravke najefikasnije su bile Dejana Milosavljević sa sedam i Dijana Mugoša s četiri gola.

Na ljestvici skupine vodi Gyor s 20 bodova, CSKA na drugom mjestu ima bod manje i utakmicu manje, dok je Podravka posljednja s dva boda.

Bila je to prva od dvije zaostale utakmice Podravke protiv ruske ekipe a danas u 17 sati na rasporedu je drugi preostali susret.