NovostiSportske vijestiVijesti

PODRAVKA VEGETA UPISALA NOVE BODOVE NA DOMAĆEM TERENU PROTIV DUGOG SELA

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su 22. kolo 1. HRL za žene u koprivničkoj sportskoj dvorani Josip Samaržija-Bepo. Uvjerljivo su svladale Dugo Selo ’55 38:26 iako su odigrale dva potpuno drugačija poluvremena pa je zato rezultat nakon prvih 30 minuta bio 18: 16.

Treba uzeti u obzir da su utakmice pred odlazak u reprezentacije uvijek psihološki zahtjevnije zato je i trener Goran Mrđen uoči ovog ogleda rekao kako pristup mora biti maksimalno ozbiljan. Sara Šenvald je uoči susreta također naglasila važnost pristupa ovoj utakmici kako bi se dolazilo do lakih pogodaka što su cure kontrama i polukontrama u drugom poluvremenu ipak potvrdile. U Podravkinim redovima najviše pogodaka postigla je Milosavljević, ukupno sedam no sjajne su bile i Turk te Franušić svaka s po 6 postignutih pogodaka dok su svaka po pet dodale Šenvald i Barišić.

Brončanim kadetkinjama je poklone uručila direktorica RK Podravke s.d.d. Vlatke Mihoci

U koprivničkoj dvorani upriličena i svečanost za brončane kadetkinje koje su se u ponedjeljak vratile s državne završnice u Poreču gdje su osvojile treće mjesto. Prigodne poklone je djevojkama te trenerima Nenadu Smiljancu i Antoniu Pranjiću uručila direktorica Rukometnog kluba Podravka Vlatka Mihoci. Cure su dobile veliki pljesak publike uz posebne ovacije za pojedinke Niku Galinec koja je proglašena najboljom vratarkom turnira te Leu Smiljanec koja je proglašena najboljim lijevim krilom prvenstva te tako postala dio najbolje sedmorke ovogodišnjeg turnira.