Novosti

Podravkašice poražene u Njemačkoj

Rukometašice Podravka Vegete upisale su poraz u 12. kolu DELO Lige prvakinja, protiv njemačke Borussie Dortmund uz rezultat 32:31.
Odlično su otvorile rukometašice Podravka Vegete ovaj gostujući susret gdje je sjajna na vratima od samog početka bila Yulia Dumanska. Prvi pogodak zabila je Dejana Milosavljević, a za 2:0 priključuje se i Lea Franušić koja je u toj utakmici zaigrala od prve minute. U prvih 14 minuta Dumanska je upisala sedam obrana, međutim igračice Podravske su nespretno ušle u drugo poluvrijeme pa je tako Borussia Dortmund u konačnici osvojila dva boda.
Trener Zlatko Saračević je pohvalio svoju ekipu i rekao da se nada da će se ekipi jednog dana vratiti sve ovo što je izmaklo za mrvicu.
„Nažalost opet su falili detalji. Stvarno moram čestitati ekipi na jednoj dobroj utakmici. Mislim da su blizu granice naših mogućnosti. Dvije lopte, dva zicera, dva sedmerca, tu je negdje pobjegla nam pobjeda, ali ne smijemo pasti, mislim da su pokazale da ova ekipa može igrat i samo trebamo nastaviti, a jednog dana će nam se vratiti- rekao je trener Saračević.