AktualnoNovostiSportske vijestiVijestiVijesti iz Županije

Radnik pobjedom Ferdinandovca osvojio Županijski nogometni kup u Virju

Nogometni klub Radnik iz Križevaca obranio je titulu osvajača Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije nakon što je u Virju u finalnoj utakmici s rezultatom 2:0 bio bolji od Nogometnog kluba Ferdinandovac.  Prvo poluvrijeme nije obilovalo značajnijim prilikama. Križevčani su imali laganu terensku inicijativu, no i Ferdinandovčani su pokušavali probiti zadnju liniju ne bi li došli do gola.
U nastavku igrači Radnika su pokazali da su kvalitetnija momčad te su stvarali izgledne prilike za postizanje pogotka što je na kraju i rezultiralo sa dva gola u mreži momčadi iz Ferdinandovca. Nakon toga, Križevčani su mirno priveli utakmicu kraju te zasluženo primili medalje i podigli pehar osvajača Kupa koje su im uručili župan Darko Koren i predsjednik Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Robert Markulin.