Novosti

Rezultati 6. kola Druge košarkaške lige sjever i najava 7. kola

U zaostaloj utakmici 5. kola Druge lige sjeverna skupina, Podravac je pobjedio Bjelovar rezultatom 114:79.
Petorka Virovaca sastavljena od četiri beka i jednog centra četvrtinu je završila vodstvom 30:17. Uslijedilo je nekoliko izmjena, ali ritam nije padao te su u nastavku prigodu dobili svi igrači povećavši razliku do kraja utakmice.

Nadalje, u 6. kolu druge lige, Podravac je gostovao u Ivancu i zabilježio još jednu sigurnu pobjedu, rezultatom 73:110.
U ostalim utakmicama 6. kola Druge lige sjever postignuti su slijedeći rezultati:

Međimurje – Radnik 97 : 89
Labrada – Petar Zrinski 84 : 85
Bjelovar – Vindija 78 : 63
Virka – Koprivnica 58 : 66

Nakon šest odigranih kola na prvenstvenoj ljestvici vodi Međimurje iz Čakovca sa svih šest pobjeda. Drugi je Podravac s pet pobjeda i jednim porazom, a treći Grafičar iz Ludbrega s četiri pobjede i jednim porazom.
U 7. kolu KK”PODRAVAC”Virje na domaćem terenu dočekuje KK “VIRKA”Virovitica, u petak 22.11.2019., dok će se preostale utakmice 7.kola odigrati 23. i 24. studenog.