Novosti

RK Đurđevac odigrao neriješeno protiv ŽRK Olimpije

U 5.kolo II.HRL sjever RK Đurđevac je protiv ŽRK Olimpija odigrao neriješeno rezultatom 33:33 (19:16) i time su upisali još jedan bod.

Gošće su krenule bolje u utakmicu i vodile čak sa četiri pogotka razlike (8:12), no igračice Đurđevca pronalaze koncentraciju i okreću rezultat u svoju korist pa na odmor odlaze s +3 (19:16). U drugom poluvremenu Đurđevčanke ispočetka održavaju prednost, no ponovno im popušta koncentracija pa gošće dolaze do izjednačenja (25:25). Nakon igre gol za gol seniorke se odvajaju na 30:27, ali gošće se nisu predavale, već su i povele 31:32. U posljednjim minutama Đurđevčanke su uspjele preokrenuti rezultat na 33:32, ali sa zvukom sirene gošće zabijaju pogodak za podjelu bodova.