Novosti

RK Podravka Vegeta poražena na domaćem terenu od danskog Odense Håndbolda

U sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović u Koprivnici, pred praznim tribinama, odigrana je nova utakmica grupne faze DELO EHF Lige prvakinja za rukometašice Podravka Vegete. Nakon što je susret s rumunjskom Valceom zakazan za prošli vikend odgođen, u Koprivnicu je stigao danski Odense Håndbold.
Prvi napad za gošće završio je realiziranim sedmercem, dok je prvi gol za ekipu Zlatka Saračevića zabila Aneja Beganović koja se dobro snašla na crti. Podravkine rukometašice igrale su dobro 1.poluvrijeme a ključan trenutak prvog poluvremena dogodio se u 25. minuti kad je Podravka na terenu ostala sa samo četiri igračice, što su Dankinje iskoristile i na odmor otišle s četiri gola prednosti.
U 2.poluvremenu podosta pogrešaka i promašaja koštali su igračice Podravke dobrog rezultata. Konačan rezultat bio je 17-33 za Odense.
Sljedeća utakmica u rasporedu RK Podravka Vegete je ona prvenstvena koja se igra u tjednu, dok će za vikend rukometašice Podravka Vegete put Moskve. Tamo se u subotu, 24. listopada igra utakmice Lige prvakinja protiv CSKA.