NovostiSportske vijestiVijesti

RK Podravka Vegeta se porazom oprostio od još jedne europske sezone

Rukometašice Podravka Vegete su odigrale i posljednje europsko kolo u ovoj sezoni. Domaćin utakmice bila je crnogorska Budućnost, a Podravka je nakon borbenog poluvremena završenog rezultatom u egalu 13:13, utakmicu zaključila porazom 27:21.
Tvrda utakmica u kojoj je do 15. minute tek 7:6 za domaću ekipu no ponovno se odvajaju Crnogorke na dva pogotka. Podravkašice se vraćaju pogotkom Milosavljević sa sedam metara u 22. minuti. U 25. minuti odlazi Budućnost na +3 (12:9) po prvi puta u susretu, a trener Mrđen trener zove minutu odmora.
Ekipa se vraća put Koprivnice, a sljedeći tjedan na rasporedu su prvenstveni susreti s Trešnjevkom u srijedu i Sesvetama u petak nakon čega slijedi reprezentativna pauza u ponedjeljak.