Novosti

Rukometašice Podravka Vegete poražene od Rostov Dona

Rukometašice Podravka Vegete upisale su poraz na domaćem terenu od Rostov Dona, jednog od potencijalnih kandidata za Final four ove sezone. Gošće su pobijedile 20:29, poluvrijeme je zaključeno rezultatom 10:17.

Rukometašice Podravka Vegete hrabro su krenule u utakmicu s Rostov Donom, no do kraja gošće kontroliraju rezultat i odnose pobjedu.

Prikazanom igrom Podravlašica bio je zadovoljan i trener Antonio Pranjić kojem je ovo ujedno bio i prvi nastup u Ligi prvakinja u ulozi glavnog trenera. On je u teškim trenucima preuzeo ekipu, na način o kojem nije mogao ni sanjati, ali odlučili su da će dati sve od sebe da u ekipi vlada zajedništvo i snaga i da će u svemu davati 100 posto svih 60 minuta za najdražeg trenera, prerano preminulog Zlatka Saračevića za kojeg je uoči početka utakmice održana i minuta šutnje.

U sastavu nije bilo Lamprini Tsakalou i Ivone Mrđen, a od prije je odsutna i Selena Milošević zbog rehabilitacije koljena, a Azenaide Carlos ima velikih problema s koljenom zbog čega igra malu minutažu.