Sportske vijesti

Rukometašice Podravka Vegete u varaždinskoj Areni svladale Koku 23:31

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su utakmicu 23. kola 1.HRL za žene u varaždinskoj Areni i svladale Koku, 23:31.

Prvo poluvrijeme išlo je na stranu domaćina, varaždinske Koke no do kraja prvog dijela krenulo je i na Podravkinoj strani pa su Podravkašice na odmor otišle s dva pogotka zaostatka i rezultatom 14:12.

Do kraja ogleda vodstvo Podravke ne dolazi u pitanje i utakmicu mirno privode kraju uz rezultat 23:31.

Nakon poraza u finalu Kupa, psihološkog pražnjenja, danas kao da nismo došli na prvo poluvrijeme. Izgledali smo jako loše u obrani, a još gore u napadu. Radili smo previše tehničkih pogrešaka. U poluvremenu smo dogovorili da nam u nastavku treba restart i drugačija igra u obrani i napadu te da moramo početi igrati onako kako treniramo, a to je i uslijedilo. Mogu biti zadovoljan drugim dijelom, ali ostaje žal zbog prvog poluvremena i igre koja ne priliči najboljoj hrvatskoj ekipi. Htio bih pohvaliti mladu Anu Buljan koja je nastavila s fenomenalnim igrama u obrani, ” rekao je trener Pranjić nakon utakmice.

Najučinkovitija u redovima Podravka Vegete bila je Dijana Mugoša.