Novosti

RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE UVJERLJIVE PROTIV SPLITA U 13. KOLU 1.HRL ZA ŽENE

Rukometašice Podravka Vegete uvjerljivo su svladale Split 2010 na gostujućem terenu u utakmici 13. kola 1.HRL za žene rezultatom 20:36. Prvi pogodak za Podravka Vegetu postigla je Mugoša s krila, a do devete minute rezultat je 4:7. Podravka Vegeta je stalno bila u vodstvu, ali se domaća ekipa pokušala priključiti u 22. minuti kada Strinić pogađa s crte za samo jedan pogodak zaostatka. Potom su koprivničke rukometašice nizom od pet pogodaka napravile sigurniju razliku i do kraja na poluvrijeme otišle s +7 i rezultatom 11:18.
U drugom dijelu utakmice, igra se ubrzala, a dominiraju pogoci iz kontri. Karlovčan je bila stopostotna s ukupno 8 pogodaka. Svoja tri je dodala i Nikolina Zadravec. U utakmici su krila Karlovčan, Turk, Zadravec i Mugoša zabile ukupno 19 pogodaka, a vratarke su upisale ukupno 11 obrana.