Novosti

Rukometašice Podravke Vegete izgubile od Ferencvarosa 26:27

Rukometašice Podravke Vegete u susretu 4. kola skupine A Lige prvakinja, izgubile su na domaćem terenu od mađarskog Ferencvarosa rezultatom 26:27.

Bila je to rezultatski neizvjesna utakmica od prve do posljednje minute u kojoj je u sastavu Podravke Vegete najefikasnija bila Dejana Milosavljević koja je postigla devet golova, od toga sedam u prvom poluvremenu.

“Prije svega želim istaknuti da je bila fenomenalna atmosfera. Cure su odigrale na gornjoj granici svojih mogućnosti. Nažalost, bilo je previše grešaka. Sedmerci, zabijeni ziceri, odlična obrana golmanica i izgubimo jedan razlike. Ovo je bila prava utakmica Lige prvakinja” – rekao je trener Saračević nakon utakmice.

Nakon četiri odigrana kola Podravka Vegeta posljednja je na ljestvici s dva boda, dok je Ferencvaros drugi s četiri boda. Metz je na vrhu s pet bodova i utakmicom manje, dok je treći Kristiansland s tri boda i također utakmicom manje.

Podravka Vegeta već ovaj petak (8. studenog) dočekuje Metz Handball u utakmici 5. kola DELO EHF Lige prvakinja.