NovostiSportske vijesti

ŠK Picok; Osam medalja za đurđevačke šahiste na turniru ‘Gospodar studenog 2022.’

U Đurđevcu je, održan turnir pod nazivom “VIII. memorijalni turnir Martina Careka – Gospodar studenog 2022.”.

Na turniru održanom u Hotelu Picok ŠK Picok Đurđevac nastupio je velikim brojem natjecatelja koji su osvojili veliki broj medalja u svojim kategorijama.

Na “A turniru” najuspješniji je bio Viktor Šalamon koji je osvojio 5. mjesto u konkurenciji 59 natjecatelja.

U kategoriji juniora, 1. mjesto je osvojio Ognjen Domović.

U kategoriji kadeta, 3. mjesto je osvojio Karlo Šokec.

Još su nastupili: Zdenko Vanđija – 17. mjesto, Petar Carek – 30. mjesto, Nikola Gašparec – 41. mjesto, Gordan Fuček – 43. mjesto, Josip Kutičić – 47. mjesto, Nikola Mihočka – 48. mjesto, Luka Vedriš – 54. mjesto i Ivan Jovičić – 56. mjesto.

Na “B turniru” (Šahovske nade) najveći uspjeh postigao je Gabriel Kapitanić koji je osvojio 2. mjesto do 10 godina.

Još su nastupili: Matija Mihočka – 8. mjesto i Toni Čurić – 12. mjesto.

Na “C turniru” (Šahovski početnici) nastupilo je trinaest predstavnika ŠK Picok, a medaljama su se “okitili”: