Novosti

TK Đurđevac: odlični rezultati naših tenisača koji su po rezultatima pri samom vrhu

Na terenima Teniskog kluba Koprivnica održano je otvoreno prvenstvo Koprivnice u tenisu za djecu od 8  do 10 godina, gdje su đurđevački tenisači opet briljirali.
U kategoriji do 10 godina za djevojčice, Mia Robotić odličnom igrom opet je osvojila turnir te je trenutačno vodeća igračica u regiji. U kategoriji do 10 godina za dječake, Lucian Lacković je nakon tri osvojena turnira ovaj put zaustavljen u finalu. Unatoč tome zadržao je vodeću poziciju.
Uspjehu se pridružio i Hrvoje Baltić koji je sve iznenadio i plasirao se u polufinale turnira, te je u konačnici završio kao četvrti. Leon Gračan, Petar Ivančić i Adam Markovica odigrali su  turnir za djecu do 8 godina. Petar i Adam završili su kao drugi u svojim skupinama, a Leon je je na kraju bio treći.